Gizlilik Sözleşmesi

Look Reklam Ekibi'ne ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

Look Reklam Ekibi'ne ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler Look Reklam Ekibi iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

Look Reklam Ekibi'ne ait yapılacak ödemeler için Havale/EFT/Kapıda Ödeme Ve Mail Order kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

Look Reklam Ekibi'ne ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir. Bu konularla ilgili başvurular iletisim@lookturkiye.com e-posta adresine yapılmaktadır.