İdeal müşterinizi seçin


Google Video Reklamcılığı

Youtube'de videolardan önde olun

Video reklamlar yalnızca istediğiniz kullanıcılara gösterilir ve sadece reklam izlendiğinde ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, işletmenizle ilgilenmeyen kullanıcılara reklam göstererek paranızı boşa harcamazsınız.

Video Reklamcılığı

Geniş reklamcılık ile nokta atışı yapın

YouTube, 18-49 yaş aralığındaki kullanıcılara ulaşma konusunda ABD'deki tüm TV kanallarından daha başarılıdır. Bir milyardan fazla kullanıcının bulunduğu YouTube'da istediğiniz kitleyi yaşa, cinsiyete, konuma, ilgi alanlarına ve diğer özelliklere göre seçebilirsiniz. Ayrıca yalnızca kullanıcılar reklamınızla etkileşimde bulunduğunda ödeme yaparsınız. Kullanıcılar reklamınızı 30 saniyeden kısa sürede veya sona ermeden atlarsa hiç para ödemezsiniz.

Features


Reklamınızı yayınlayın

Video oluşturduktan sonra bir YouTube hesabı açmanız ve videoyu yüklemeniz gerekir. Ardından, YouTube'da kampanyanızı başlatmak için AdWords'ü kullanabilirsiniz. Videonuz, ilgili videolardan önce, bu videoların yanında veya arama sonuçlarında gösterilir.

Reklamınızın nerede gösterileceğini seçin.

From simple Content Management System to complex eCommerce developer, we cover it all.

Ne kadar harcama yapmak istediğinize karar verin.

Our comprehensive Online Marketing strategy will boost your website and traffic hence monthly sales.

Bugün Reklamlarınız Başlatın!

Bizimle İletişime Geçin

İletişime Geçin

Case Studies


seo-case-studies

First Derivatives

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae.

VIEW DETAILS
seo-case-studies

Legacy Classic

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system

VIEW DETAILS