Big Data Analysis Helps Organizations


Uygulama Reklamları

Önemli an: erişiminizi genişletin

Basit bir kurulum işleminden sonra, reklamınız, Google Arama, Google Play, YouTube ve diğer binlerce mobil site ve uygulama da dahil olmak üzere Google ağında bir milyardan fazla kullanıcıya ulaşmaya uygun olur.

Uygulama Reklamları 1

Her bir reklamdan daha fazla değer elde edin.

Kampanyanızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için, Google, hesabınızdaki her reklamı test eder ve en iyi performansı gösteren tasarımların tanıtımını yapar. Ayrıca, bulmak istediğiniz kullanıcı türlerine göre optimizasyon yaparız. Örneğin, uygulamanız çok seviyeli bir oyunsa, kullanıcıların oynamış olduğu diğer oyunları da dikkate alırız ve 5. veya daha yüksek bir seviyeye erişme olasılığı yüksek olan kullanıcıları hedefleriz.

Uygulama Reklamları Kampanyaları


İsteyin Özelleştirelim.

Başlamak için istediğiniz reklam metnini ve konumunuzu yazmanız yeterlidir. Google sizin için özelleştirilmiş uygulama reklamları tasarlar ve oluşturur. Ardından, Google ağının tamamında birden fazla tasarım göstermenize olanak tanır. Ayrıca, endişelenmeyin, daha sonra da istediğiniz zaman değişiklik yapabilirsiniz.

Günlük bütçenizi belirleyin.

Yükleme başına maliyet (uygulamanızın her yüklenmesi için harcamak istediğiniz ortalama tutar) belirleyin. Reklam oluşturma ve teklif motorlarımız bütçeniz dahilinde kampanyanızın performansını artırmaya yardımcı olur.

Yüksek kaliteli kullanıcılar bulun.

Kullanıcıların uygulamanızda hangi işlemleri gerçekleştirmesini istediğinizi bize bildirin. Böylece, reklamınızı, belirttiğiniz işlemleri tamamlama olasılığı yüksek olan kullanıcılara gösteririz.

Bugün Reklamlarınız Başlatın!

Bizimle İletişime Geçin

İletişime Geçin

Diğer Reklam Ağları


seo-case-studies

First Derivatives

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae.

VIEW DETAILS
seo-case-studies

Legacy Classic

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system

VIEW DETAILS