Result Oriented Marketing


LINKEDIN İLE NE KADAR BÜYÜK OLDUĞUNUZU HERKEZE GÖSTERİN.

Markanız iş dünyasındaki kişi, kurum ve kuruluşlara ulaşmak istiyorsa sosyal medya reklamları arasında seçeceğiniz tek reklam türü LinkedIn reklamları olmalıdır. Çünkü LinkedIn sayesinde profesyonel çalışan, yönetici ve markalara kolay bir biçimde erişebilirsiniz. Bu kişilere erişebilmek adına kullanabileceğiniz farklı LinkedIn reklam modelleri bulunmaktadır.

  • Sponsorlu İçerik.
  • Metin Reklamları.
  • Resim Reklamları.

Bu reklam modelleri kullanılarak LinkedIn’de ulaşılmak istenen business kitleye ulaşılabilir. Fakat LinkedIn diğer sosyal medya platformlarıyla karşılaştırıldığında daha titiz ve daha dikkatli davranılması gereken bir mecradır. Bu yüzden profesyonel kişilerle reklam kampanyaları yürütülmelidir. Seogen de profesyonellik konusunda kendini kanıtlamış bir kadroyla hizmet vermektedir. Bu noktada seogen’le çalıştığınız durumda yayınlanan reklamlardan en hızlı şekilde geri dönüşler alabilirsiniz.

LinkedIn Reklam Modelleri Nelerdir?

Our comprehensive SEO strategy ensures increase in ranking in different search engines.

Sponsorlu İcerik

Sponsorlu içerik sayesinde firmanızın güncellemelerini daha fazla insana aktarabilir ve yeni takipçiler kazanabilirsiniz. Kapsamlı hedefleme seçenekleriyle sadece doğru kitleye ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Sponsorlu içerikleri ister tablet, ister telefon, isterseniz de masaüstü yayınlayabilirsiniz.
Sponsorlu içerik reklamlarında bütçenizi kendiniz belirliyor ve tıklama başına maliyet ya da gösterim başına maliyet seçeneklerinden size uygun olanı seçebiliyorsunuz. Dönüşüm izleme ile LinkedIn reklamlarından elde edilen potansiyel müşteri sayısını görebiliyorsunuz.

Sponsorlu InMail

LinkedIn mesajlaşma vasıtasıyla gönderilen ilgili içerikli kitleleri hedeflemeyi kolaylaştıran reklam modellerinden biridir. Sponsorlu InMail mesajları sadece kullanıcılar LinkedIn’de aktif ise gönderilir. Böylece mesajın farkındalığının artırılması sağlanmış olur.
Sponsorlu InMail ile web seminerlerin veya etkinlikler için kişisel davetlerde bulunarak kayıtlarınızı artırabilirsiniz. Ayrıca hedeflediğiniz ürün ve hizmet tanıtımları sayesinde geri dönüşleri artırabilirsiniz.

Metin Reklamları

LinkedIn reklam modelleri arasında en çok tercih edilen reklam modeli metin reklamlarıdır. Metin reklamları ile hedeflediğiniz kitleyi firmanızın web sitesine ya da açılış sayfasına yönlendirme şansına sahipsiniz.
Tıklama başına ve gösterim başına maliyet olmak üzere iki farklı bütçe seçeneği vardır. Metin reklamları ile hedeflediğiniz profesyonel kullanıcıları seçebilirsiniz. Ayrıca dönüşüm izleme ile kazandığınız müşterilerin sayısını takip edebilirsiniz.

Resim Reklamları

Resim reklam yayınlayarak görüntülü bir şekilde ürün tanıtımı yapabiliyor ve çok fazla kişiden geri dönüş elde edebilirsiniz.

İsteğinize göre daha renkli yada ciddi , aşırı yada fazla yani istediğiniz şekilde yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz bir özellik.

Dinamik Reklamlar

LinkedIn’da hedef kitlenize giren kişilere dinamik bir şekilde reklam göstererek firma veya şirket hesabınızın takip edilmesini sağlıyoruz.

######