INSTAGRAM'DA İŞLETMENİZİ GÜÇLENDİRİN !


İşletme hedeflerinize ulaşın.

İlham vermekten eyleme teşvik etmeye kadar sizin için önemli olan işletme sonuçlarına ve müşterilere ulaşın.İnstagram mobil uygulamasının günlük kullanımının fazla olması sayesinde sizi bu hedeflere sandığınızdan daha çabuk ulaştırabilecek bir ortamdır

  • Bilinirlik.
  • İlgi.
  • Dönüşüm.

Instagram, Facebook ile aynı güçlü reklam araçlarını kullanır. Bu sayede kampanyalarınızın kurulumunu, yayınını ve takibini tıpkı Facebook reklamlarında olduğu gibi gerçekleştirebilirsiniz. Facebook veya Instagram'da reklam yayınlama deneyiminiz yoksa, başlamak için şu adımları izleyin.

Bir İşletme Sayfası ve Profili Oluşturun --->


Bir Reklam Oluşturun --->


Bütçenizi Belirleyin --->


Reklamınızı Yayınlayın!


İNSTAGRAMIN BİZE SUNDUĞU ÖZELLİKLER

İnstagram aynı Facebook gibi birçok özellik ile bize çeşitli reklam seçenekleri sunuyor!

Fotoğraf Reklamları

Hikayenizi sade, basit ve göz alıcı bir tuvalde anlatın. Fotoğraflar kare veya yatay formatta olabilir.

Son yıllarda gündemde olan ve büyük, küçük bir çok firma tarafından kullanılmaya başlanan Instagram reklamları oldukça talep görüyor. Türkiye’de Instagram kullanımının oldukça yüksek olması ve kullanıcıların Instagram’da fazlasıyla vakit geçirmesi, firmaları Instagram’da daha etkili ve başarılı reklamlar oluşturmaya itiyor.


Video Reklamları

Fotoğraf reklamlarının sürükleyici görsel kalitesini görüntü, ses ve hareketin gücüyle birlikte elde edin. Üstelik artık 60 saniyeye kadar olan videoları yatay veya kare formatta paylaşabilirsiniz.

Bu videoların fazla uzun olmayışıda izlenme oranlarını büyük ölçüde etkiliyor.İnsanlar uzun uzun reklam izlemek yerine kısa ve öz izledikleri reklamlar hem akıllarında yer ediyor hemde rahatsız edici havayı yaratmıyor.


Dönen Reklamlar

İnsanların parmaklarını kaydırarak tek bir reklamda daha fazla fotoğraf veya video görebileceği yeni bir katman ekleyerek kampanyalarınıza derinlik katın.

Birbirini devam ettiren reklamlar zinciri insanları bir sonrakini görmeye itiyor.
Hikaye Reklamları

Instagram Hikayelerin'de reklamlarla akış içeriğinizi tamamlayın. Her gün hikayeleri kullanan 300 milyonu aşkın hesapla bağlantı kurun.

İnsanların haber kaynağından çok hikayelere baktığı bu dönemde hikayeleri kullanarak reklam yapmak en mantıklı seçeneklerden birisi.Discover more