Grafik Tasarım Nedir?


Grafik tasarım, görsel bir iletişim sanatıdır. İlk amacı da, bir mesaj kaygısı taşımak veya bir ürün ya da hizmeti tanıtmaktır. Bu işlevi de yerine getirmek için metinlerin ve görsellerin bir araya getirilerek algılanabilecek ve göze hoş gelecek şekilde organize edilmesidir. Birçok çeşitli ortamda uygulama alanı vardır bunlar; baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari gibi ortamlarda grafik tasarım hayat bulur.

Grafik tasarımın şirketinize yararları:

  • Şirketiniz modernize dünyaya ayak uydurur!
  • Rakiplerinizin arasından büyük ölçüde ayrılmanızı sağlar.
  • Şirketinizin tanınmasını, bilinir olmasını sağlar.

Aslında grafik tasarım her yerdedir. Yolda giderken tabelalarda, marketten aldığınız bir üründe, televizyonda, sinemada, ayakkabınızın kutusunda, markaların logolarında, en sevdiğiniz t-shirt’ün baskısında, film afişlerinde, albüm kapaklarında kısacası her yerde.

Grafik tasarım hizmetlerimiz nelerdir?

Şirketinizi ileriye taşırken kaydettiğimiz aşamalar.

Kartvizit

Kartvizitler pazarlama ve marka imajının en önemli temel taşlarından biridir. Maliyet açısından da diğer pazarlama ürünlerine kıyasla avantajlı olması kartvizitin önemini arttırıyor. Kartvizit tasarım örnekleri de daha iyi bir kartvizit tasarımı yapmanıza fayda sağlar. Kartvizit örnekleri size ilham vermesi açısından çok önemlidir.

Unutmayın - şirketinizle ilgili önemli bilgileri kartvizit tasarımı içine koyamazsınız. İhtiyacınız olan şey, işiniz hakkında unutulmaz, profesyonel bir izlenim yaratacak başarılı bir kartvizit tasarımdır.

seo process

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik firmanın iç ve dış dünyadan görünen yüzüdür. Kurumsal kimlik firmalarda ortaya çıkabilecek olan kimlik kargaşasını yok eder. Aynı zamanda iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik firmaların, müşterilerin ya da hitap edilen hedef kitlenin gözünde prestij kazanmalarını, firmaların saygınlığının artmasını sağlar. Ayrıca, etkili ve akılda kalıcı şekilde oluşturulmuş bu kimlikler firmalar tarafından da özümsendiğinde, müşterilerin gözünde firmalara olan güveni artırarak, firmaların akıllarda daha çok yer etmesine olanak sağlar.

Investigationes demonstraverunt lectores legere me lius quod ii legunt saepius. Claritas est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem consuetudium lectorum.

design process

Katalog

Katalog başlı başına bir sanat ve emek içeren reklam ürünüdür. Firmaların, esnafların,holdinglerin hizmetlerini ve ürünlerini katalog ile tanıtmaları şuan oldukça popülerdir. Fuarlara gittiğinizde firmalar size ücretsiz kataloglarını vereceklerdir. Katalogta firmaların ürünlerini en iyi şekilde tasarlayabilmektedir.

Katalog ve broşürlerin baskılarını da iyi yapmak gerekmektedir. İnsanlar kataloğu ele aldığında dikkat çeken tasarımı kataloğu incelemesine sebebiyet vermektedir. Bu açıdan bakarsak olmazsa olmaz en iyi dikkatlice hazırlanmış tasarımdır. Olur olmaz çalışmalar yerine iyi bir katalog size fark yaratacaktır.

seo process

Logo

Logo tasarımı şirketiniz için en gerekli şeylerin başında gelir. Logonuz için size en uygun tasarımı bularak sizi onlarca logo arasında fikir karmaşasından kurtarıyoruz. Profesyonel kadromuzla istediğiniz logoyu istediğiniz zamanda size teslim edelim. Siz hayal edin, biz tasarlayalım!

seo process