Farklı cihazlarda İnternet'te ve uygulamalarda müşterilere ulaşın.


Görüntülü Reklam Ağı Metin

Metin

Google Arama'daki reklamlar gibi görüntülü reklamlar da bir başlık, iki metin satırı ve bir URL içerir.

Görüntülü Reklam Ağı Gmail

Gmail

Gmail'de, kullanıcıların gelen kutularında genişletebileceği, kaydedebileceği ve yönlendirebileceği özel reklamlar gösterin.

Görüntülü Reklam Ağı Banner

Banner

Resimler veya rich media ile bu reklamlar, özelleştirilmiş düzenleri, etkileşimli öğeleri, animasyonları ve daha fazlasını eklemenize olanak tanır.

Görüntülü Reklam Ağı Uygulama

Uygulama

Belirli mobil uygulama kategorilerini hedefleyen bir kampanya oluşturun veya hâlihazırda yayınlamakta olduğunuz uygulama içi reklamların performansını izleyin.

Görüntülü Reklam Kampanyaları


Biçim seçin ve reklamınızı oluşturun

İster basit metin reklamlar oluşturun isterse resim kullanın, hesabınızda bulunan reklam galerisi ile reklam oluşturmak sadece birkaç dakika sürer.

Reklamlarınızın nerede yayınlanacağına karar verin.

Görüntülü reklamlar, ilgi alanları veya demografi gibi müşterileriniz hakkındaki bilgilerinizi temel alarak, hedefi iyi belirlenmiş kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır.

Bütçenizi belirleyin.

Hedef kitlenize ulaşmak için ne kadar harcama yapmak istediğinize karar verin ve etkileşime en açık olan kullanıcılara reklamlarınızı göstermeye başlayın.

Bugün Reklamlarınız Başlatın!

Bizimle İletişime Geçin

İletişime Geçin

Diğer Reklam Ağları


seo-case-studies

First Derivatives

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae.

VIEW DETAILS
seo-case-studies

Legacy Classic

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system

VIEW DETAILS