Müşterilerinize nasıl ulaşmak
istediğinizi seçin.


İnternette Görünün!

AdWords ile reklamlarınızın kaç kullanıcıya gösterildiğini veya kaç kullanıcının web sitenizi ziyaret ettiğini ya da işletmenizi telefonla aradığını görebilirsiniz. Hatta işletmenizin faaliyet alanına göre belirli kullanıcı türlerini hedefleyebilirsiniz.

  • Reklamlarınızın performansını görün.
  • Reklamlarınızı test edin.
  • Bütçenizin kontrolünü elinizde tutun.

Nelerin işe yarayıp nelerin yaramadığını bulduktan sonra reklamlarınızda değişiklikler yapabilir ve daha iyi sonuç verip vermediklerini görmek için değişikliklerinizi test edebilirsiniz.
Bütçenizi istediğiniz zaman ayarlayın. Ayrıca herhangi bir sözleşme ve iptal ücreti olmadan kampanyanızı dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Google Plus'ın Bize Sunduğu Özellikler

Our comprehensive SEO strategy ensures increase in ranking in different search engines.

Arama Ağı Reklamları

İlk Arama Ağı reklamınızı birkaç dakika içinde oluşturabilirsiniz. İşe ürün veya hizmetlerinizi açıklayan bir reklam yazarak başlayabilirsiniz.

Ardından, potansiyel müşterilerin işletmenizi bulmak için Google'da arayabileceği anahtar kelimeleri seçebilirsiniz.

Günlük bütçe belirleyin. Reklamınız yayınlanmaya hazır.

Görüntülü Reklam

AdWords görüntülü reklamları iki milyondan fazla web sitesinde ve 650.000'den fazla uygulamada yayınlanır. Böylece reklamınız kitlenizin olduğu yerde gösterilebilir.

Google Görüntülü Reklam Ağı, milyonlarca web sitesi, haber sayfası, blog ve Gmail ile YouTube gibi Google web siteleriyle tüm dünyada İnternet kullanıcılarının %90'ına ulaşır. Özel hedefleme seçenekleri, anahtar kelimeler, demografi ve yeniden pazarlama ile müşterilerinizi markanızı fark etmeye, sunduğunuz ürün veya hizmetleri değerlendirmeye ve işlem yapmaya teşvik edebilirsiniz.

Video Reklam

Video reklamlar yalnızca istediğiniz kullanıcılara gösterilir ve sadece reklam izlendiğinde ödeme yaparsınız. Başka bir deyişle, işletmenizle ilgilenmeyen kullanıcılara reklam göstererek paranızı boşa harcamazsınız.

Reklamlarınızı kimlerin izlediğini ve bu izleyicilerin reklamınızla nasıl etkileşimde bulunduğunu anlamak için YouTube Analytics aracını kullanın. Günlük bütçenizin kontrolü elinizde olduğu için harcanacak tutarı da siz belirleyebilirsiniz.

Uygulamalaı Reklam

Uygulama reklamlarıyla, reklamcılık deneyiminiz olmasa bile uygulamanızı Google'da iOS veya Android kullanıcılarına kolayca tanıtabilirsiniz.
Basit bir kurulum işleminden sonra, reklamınız, Google Arama, Google Play, YouTube ve diğer binlerce mobil site ve uygulama da dahil olmak üzere Google ağında bir milyardan fazla kullanıcıya ulaşmaya uygun olur.

Kampanyanızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için, Google, hesabınızdaki her reklamı test eder ve en iyi performansı gösteren tasarımların tanıtımını yapar. Ayrıca, bulmak istediğiniz kullanıcı türlerine göre optimizasyon yaparız. Örneğin, uygulamanız çok seviyeli bir oyunsa, kullanıcıların oynamış olduğu diğer oyunları da dikkate alırız ve 5. veya daha yüksek bir seviyeye erişme olasılığı yüksek olan kullanıcıları hedefleriz.